تعمیرات آاگ AEG

تعمیرات آاگ AEG

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEGتعمیر ماشین ظرفشویی آاگ – تعمیر یخچال فریزر آاگ – تعمیر ساید بای ساید آاگ AEG
تعمیرات آاگ AEG

تعمیرات آاگ AEG

 

 

نمایندگی آ ا گ AEG در تهران

تعمیرات آاگ AEG ، به علت اینکه این برند یک برند خاص و لاکچری به حساب می آید ، بسیار تخصصی و حساس می باشد. این برند که در اصل متعلق به کشور آلمان GERMANY می باشد هم اکنون تولیدات آن تحت عنوان اتحادیه اروپا تولید و عرضه می گردد. بیشترین تولیدات این کشور هم اکنون در ایتالیا و اسپانیا تولید می گردد . البته متاسفانه لوازم خانگی تقلبی از جمله ماشین لباسشویی آاگ AEG ، ماشین ظرفشویی آاگ AEG و … در چین تولید می گردد.

یکی از ویژگی های بسیار مهم آاگ ، نیاز به تعمیرات کم این برند است. بسیار مشاهده می شود که برخی لوازم خانگی آاگ بعد از ۳۰ سال نیاز به تعمیر پیدا می کند. البته باید به کاهش کیفیت برند آاگ در دهه اخیر اعتراف کرد. اما هم اکنون نیز لوازم خانگی آاگ بخصوص ماشین لباسشویی آاگ ، حرف اول را در صنعت لوازم خانگی می زند. نکته اینجاست که برند لاکچری نیاز به خدمات خاص و لاکچری دارد.

آاگ لوکس به عنوان دپارتمان تخصصی آاگ لوکس به شما خدمات برتر را هدیه می دهد… آاگ لوکس به عنوان مرکز تعمیرات آاگ AEG به شما تضمین می دهد که مجرب ترین و کارآزموده ترین تکنسین های آاگ را در اختیار دارد. این تکنسین ها دوره های آموزشی حرفه ای این برند برتر را گذرانده اند و نسبت به دستگاه شما آاگ لازم را دارند. ما برای شما تامین قطعات اصلی و فابریک آاگ را تضمین می کنیم. این قطعات همگی اصلی و شامل گارانتی بی قید و شرط می باشد.

قیمت قطعات با نرخ روز سایت آاگ که توسط سایت آاگ AEG اعلام می شود محاسبه می گردد. قیمت قطعات در این سایت به یورو اعلام می گردد که با تبدیل نرخ قیمت روزانه محاسبه می گردد. پشتینانی قوی و همه جانبه از دیگر ویژگی های آاگ لوکس به عنوان مرکز تعمیرات آاگ می باشد.

آاگ لوکس همواره حتی پس از پایان خدمات در کنار شما مشتریان گرامی خواهد بود تا شما را در حفظ و نگهداری دستگاه یاری کند.

در صورت مشاهده و بروز هرگونه عیب ، و یا نیاز به کمک و مشورت ، می توانید با آاگ لوکس تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را یاری کنند.

آاگ لوکس مرکز تعمیرات آاگ AEG

۸۸۶۷۵۳۴۸-۴۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *